Sustainable College Tour 2016

Van maandag 7 t/m donderdag 10 maart 2016 vindt de meest innovatieve, duurzame en inspirerende week plaats van Inholland Delft. De Sustainable College Tour 2016.

Houd deze pagina in de gaten voor het programma van de hele week!

Een week vol indrukwekkende colleges van onder andere The Dutch Weed Burger, KLM, onze eigen Hans Ligtenberg en vele andere. Hoor de belangrijkste argumenten om insecten te eten tijdens de Insectenworkshop of hoe drones in de kas een andere kijk op innovatieve mogelijkheden biedt!

Praktische informatie
De komende drie weken lopen leden van S.V. FMC rond in het Inholland gebouw waarbij jij je kunt inschrijven voor een van de colleges op ma 7 t/m wo 9 maart tussen 12:00 – 13:00 en voor het symposium op do 10 maart tussen 17:00 – 21:00. Iedereen is voor deze tijden uitgeroosterd! Wees er snel bij, want vol is vol! 

Comments are closed